تاثیرات طراح قالب در بهینه سازی

تاثیرات طراح قالب در بهینه سازی

 
با توجه به اینکه یه سایت باید از همه نظر خوب باشه ، هم کابران خودش که ازش دارن استفاده میکنن راضی باشن هم موتور های جستجوگری که سایت رو بررسی میکنن و مشتری سازی میکنن برای سایت شما پس بحث بهینه سازی که بحث بسیار بزرگی هست مطرح میشه و تاثیرات اون در سئو !
امروز میخوایم ببینیم طراحان سایت ها چه تاثیرات مثبت و منفی میتونن روی سایت بزارن !؟
چه طرحی خوبه و چه طرحی قابل قبول نیست !
و چند موضوع دیگه …
در ادامه مطلب همراه ما باشید.
قبلا در مورد اینکه قالب ریسپانسیو بهتره یا استفاده از قالب موبایل در صفحه دیگه بحث کردیم که میتونید از قسمت جستجو با سرچ کلمه “واکنشگرا” نگاهی بهش بکنید .
یه طراح همیشه نقش اصلی رو در سایت داره ، میتونم این رو با یک مثال راحت تر برسونم بهتون !
نقش طراح در سایت مثل کسی هست که در یک پروژه خیلی عظیم نقشه رو میکشه ! اگه نقشه مشکلی داشته باشه کل پروژه به فنا میره ، طراح سایت هم به همین صورت میتونه تاثیر مثبت یا منفی بزاره !
 
حالا با این که یه طراحی خوب چه نشونه هایی داره باید آشنا بشیم !:::
یه طرح خوب ، طرحی هست که هم مشتری رو راضی نگه دارید هم موتور جستجوگر رو ! در عین ساده بودن باید شیک باشه و سرعت لود رو زیاد نکنه (حجم طرح خیلی مهمه).
برای بهینه تر شدن قالب میتونن به جای استفاده از عکس های png در مکان های مختلف از CSS استفاده کنن و حجم رو خیلی پایین تر بیارن ، یا با ریپیت (Repeat)
کردن بک گراند اون رو حجمش رو کمتر کنن !
 
تا جای ممکن از عکس ها کمتر استفاده بشه و از نسل جدید کد نویسی ها بهره ببرید مثل طرح های فلت بسیار زیبایی که در سطح اینترنت بیشتر از سطح رئالیسم وجود داره !
 
کد نویسی استاندارد و بدون خطا به استلاح ولید هم شاید کمکی بکنه ولی خوب تا به حال ندیدم که تاثیر زیادی داشته باشه برای همین زیاد پیشنهاد نمیکنیم.

برای ارسال نقطه نظرات و پیشنهادات خود از فرم زیر استفاده نماید