نادیده گرفتن تصاویر در نتایج جستجو

نادیده گرفتن تصاویر در نتایج جستجو

 

با سلام خدمت عزیزان ، مقاله ای در قالب اینکه توجه کاربران به تصاویر چقدر هست و نتایج اون در بازدید و سئو و … آماده کردیم ! طی چکاپ هایی که از سایت خودمون ، دوستان و مشتریان داشتیم دیدیم که بیشتر افراد توجهی به نتایج جستجوی تصاویر ندارند ! از جمله این سایت ها سایت خود ما بود
اغلب کاربران فکر میکنن که تصاویر در نتایج جستجو بازدید آنچنانی ندارند پس به قول خودشون ” وللش نخواستیم 😀 ” ولی خوب قوانین ما چیز دیگه ای رو میگه !
 
بازدید باید از ۱ به ۱ ملیون برسه و با ازدست دادن بازدید های اینچنینی که به آسونی بدست میان نباید غافل بود هرچند کم اما با اهمیت ، درست است که کاربران کمتری به دنباله نتایج جستجوی متنی به دنبال تصاویر باشند یا حتی سرچ تصاویر هم کم است (منظور از کم بودن نسبت به سرچ های متنی ، تحقیقاتی و دانلودی هست ) ولی با از دست دادن این بازدید هرچند کم ( کم هم نیست میشه گفت حدود ۱۵% بازدید کل یک سایت از تصاویر اون تامین میشه) باعث کاهش رنکینک در سایت های مختلف از قبیل الکسا و حتی گوگل خواهید شد پس فرصت رو غنیمت بدونید و همین الان دست به کار بشید .
 
راه های مختلفی وجود داره تا تصاویر شما در نتایج جستجو (Search Result) بالاتر بیاد ! ( اگر هم نیست اصلا ، بیاد )
ولی بهترین راه استفاده از سایت مپ مخصوص تصاویر هست که در سیستم (CMS) وردپرس پلاگین های مختلفی وجود داره که میتونید از اونها کمک بگیرید و ما هم تلاش میکنیم در روز های آینده این پلاگین ها رو معرفی و جهت دانلود قرار بدیم .
 
راه های دیگه مثل اضافه کردن Alt و Title در تصاویر هست که میتونه به سئو تصاویر شما کمک کنه و در پست قبلی سایت سئو فارسی پلاگین یا بهتر بگیم افزونه ای برای شما قرار دادیم که میتونه کمک های شایانی بکنه !

برای ارسال نقطه نظرات و پیشنهادات خود از فرم زیر استفاده نماید