مطالب ارزشمند ایجاد کنید !!!

مطالب ارزشمند ایجاد کنید !!!

یکی از فاکتور های اصلی دوستی با گوگل و سئو ایجاد مطالب مفید و با کیفیت هست که در مطلب قبلی توضیحاتی داده شده ولی در این مطلب پیگیری بیشتری خواهیم داشت !
قدم اول برای ایجاد یک وبسایت با ارزش و جذاب برای بازدید کننده مطالب هستند که باید پر محتوا باشند و از کپی برداری و … جلوگیری شده باشه !
 
راه ساخت یک وبسایت حرفه ای و مناسب ، ایجاد یک تجربه خوب برای حضار در سایت شماست که با مطالب اصلی ( غیر کپی ) و با کیفیت صورت میپذیرد !
اگه حاضران سایت شمارو مفید و منحصر بفرد فرض کنند و از سایت یا بلاگ شما خوششون بیاد ممکنه دوباره برگردند و حتی سایت شما رو لینک کنند داخل وبسایت یا وبلاگ های خودشون !
این عامل باعث حذب بازدید کنندگان بیشتر در طول زمان خواهد شد .
برای اطمینان حاصل کردن از ارسال مطلب ارزشمند باید چند قانون رو رعایت کنید :
 
[ – ۱ – ] : اطمینان حاصل کنید که مطلب شما حاوی اطلاعات مفید است !
 
:: به طور مثال اگر شما سایتی رو برای یک رستوران باز میکنید ، میتونید اطلاعاتی مثل آدرس ، زمان های باز بودن و سرویس دهی ، تلفن (اطلاعات تماس) ، منو ها و یک وبلاگ جهت ارسال مطالبی مثل اتفاقات و رویداد های رستوران باشد .
 
 
[ – ۲ – ] : از سایت های مشابه (رقیب) پر محتوا تر باشید !
 
:: اگر وبسایت شما در باره این هست که چطور میتونم سایتم رو سئو کنم ؟ اطمینان حاصل کنید که مقالات سایت شما میتونن چشم انداز وسیع تری رو نسبت به سایر رقبا به کابر ارائه بدهند .
 
 
 
[ – ۳ – ] : در میان کاربران اعتبار بدست آورید !
 
:: اعتبار سایت خودتون رو با استفاده از مقالات و تحقیقات اوریجنال و حرفه ای ، نقله قول ها ، لینک ها ، نظرات ، توصیفات و … افزایش دهید ! استفاده از بیوگرافی ( توضیحات در مورد نویسنده ) و توصیفاتی از نویسنده واقعی میتونه کمک کنه تا سایت شما در شهرت و اعتبار (امانت) بالاتری پیدا کنه .
 
 
 
[ – ۴ – ] : کیفیت بالای مطالب رو فراموش نکنید !
 
:: اطلاعات وارد شده در سایت شما باید منحصر به فرد باشند ، خاص و با کیفیت بسیار بالا . این موضوع اصلا اهمیتی به تولید انبوه مطالب وجود نداره باید کیفیت مطالب رو افزایش بدید ، اول این رو در ذهن خودتون درج کنید که ایجاد تجربه خوب برای کاربران مهم است نه ایجاد رنک مناسب در موتور های جستجوگر !
 
 
[ – ۵ – ] : ایجاد جذابیت و هیجان در سایت و بلاگ !
 
:: رنگ ها و زندگی رو وارد وبلاگ و وبسایت خودتون کنید با استفاده از تصاویری از محصول ، مطلب یا خودتون . اطمینان حاصل کنید کاربران دچار مشکلات املایی ، طراحی و کد نویسی نخواهند شد ، استفاده بیش از حد تبلیغات میتونه کاربران رو محنرف کنه . با کاربران خود ایجاد تعامل کنید و به اونها آزادی هایی بدید مثل باکس نظرات ، لینک انتشار مطالب در شبکه های اجتماعی ، چت باکس ( chat Box ) و …
 
 
[ – ۶ – ] : دقت کنید ، کارهایی که ممکن است یاعث حذف اعتماد و ترک کاربر شوند :
 
:: وارد کردن اطلاعاتی اشتباه یا ارور هایی مانند لینک های شکسته ( broken links )  [ قبلا توضیح داده شده است ]
 
:: اشتباهات گرامری و غلط های املایی ( این مورد بسیار دیده میشه حتی در سایت خودمون )
 
:: استفاده بیش از حد از تبلیغات در سایت ( بخصوص پاپ آپ ها با تعداد بالا )
 
:: ایجاد اسپم ها مانند نظرات و فرم های مشابه

برای ارسال نقطه نظرات و پیشنهادات خود از فرم زیر استفاده نماید